Rūdolfs

Rūdolfs –tikko pabeidzis pirmo kursu. Par savu izvēli un emocijām studējot bioloģiju „ [..] BioFak ir pati labākā fakultāte ar labākajiem kursabiedriem un labāko jauniešu kolektīvu.

Kāpēc Kolka? – Ja katrs BioFak students būtu Betmens, tad Kolkas bāze būt viņu Sikspārņala. Kolku pat nevar vārdos īsti aprakstīt, tā ir jāpiedzīvo. Varbūt kad pirmo reizi tur dodies uz ilgāku laiku, tev sāk pietrūkt tādas luksus lietas kā siltais ūdens un gulta, kura ir lielāka, lai varētu gulēt „jūraszvaigznē”. Tomēr tikko kā tu pamet Kolkas teritoriju pēc prakses, tu saproti kādēļ studenti ir sajūsmā par Kolku un visiem to iesaka. Nekas nespēj atkārtot to miera sajūtu, ka tu 4.00 no rīta iznāc ārā ar kafijas krūzi un cigareti, un zini, ka pēc pusstundas tu iesi vērot putnus vai arī stāvi pie loga ar saviem kursabiedriem un uz katru „hop” iedzer aliņu. Tas ir neaizmirstami un es iesaku to piedzīvot katram BioFak studentam (nu tas jau tādā brīvprātīgi obligātā ziņā ir jādara katram pirmkursniekam, but I digress). Nu tādēļ arī Kolka….

Fotogrāfija uzņemta 2013. gada augustā tikko pēc Rūdolfa prakses beigām. Rūdolfam sāpēja siltā ūdens neesamība, bet viņš pats atzīst, ka tas tā bija tikai pašā sākumā.

LD_kolka-90-2

 

Elīna

Jānis

Kārlis

Laura

Voldemārs