Pirmais izaicinājums – rudens lapas

Krāsainas rudens lapas #radosaisizaicinajums

Radošos foto-izaicinājumus sāksim ar sezonai atbilstošu uzdevumu – rudens lapas!

Pēc šī uzdevuma veikšanas Tu būsi iepazinies ar formām, krāsām un tekstūrām, kas šobrīd sastopamas dabā un iemūžinājis tās fotogrāfijā.

UZDEVUMS:

Sakārto rudens lapas!

Kā? Kā sirds kāro! Sakārto tās pēc izmēra, krāsas vai sugas. Sakārto tās uz savām kurpēm vai bruģīša – pilnīgi vienalga, bet krāsainajām rudens lapām jābūt sakārtotām “pa tavam” 🙂

Kad lapas sakārtotas un bildes uzņemtas, liec iekšā instagramā, ietago mani (@lindamiglafotografe) un pieliec mirkļabirku #RadosaisIzaicinajums

Termiņš 28. oktobris

Ļoti gaidīšu Tavas bildes!

Krāsainas rudens lapas #radosaisizaicinajums
flower fairy - is a magical woman living in the beauty | photographer: lindamigla.lv

Botāniskā dārza feja

Ir Elīnas dzimšanas diena. Skaista, saulaina svētdiena.

Mēs abas kopā iesēžamies tramvajā – nu, tajā jaunajā pirmajā maršrutā! Un dodamies uz Latvijas Universitātes Botānisko dārzu. Man padusē ir piknika groziņš ar kūkām, bērnu šampi un ķiršiem.

 

Tu pareizi saprati – mums ir Elīnas dzimšanas dienas pikniks un bildēšanās rododendros, kas tieši tagad zied vislielākajā krāšņumā!

 

 

Nu, vai viņa nav viena varen laba botāniskā dārza feja? 🙂

Renita

Pavasaris un augļkoku ziedi. Ar Andreju un Renitu bijām izgājuši ielās pamēģināt levitācijas fotografēšanu. Jāatzīst, levitēšana mums ne pārāk labi sanāca. Bet tāpēc jau to darījām, lai saprastu cik viegli vai grūti šīs internetā atrastās idejas ir veicamas. Iegūtā mācība? – vajag augstākas trepes!

Bet, hei, neba tikai uz eksperimentiem balstās fotopastaigas! 😉