adrenalīns un citas atkarības

Katram ir labi kādā noteiktā stāvoklī. Man labi ir ceļā. Man ir labi neparedzētās stresa situācijās.

Pirms pāris gadiem biju pie astrologa (tas, kurš mājās, neskaitās), kas man pastāstīja, ka manas mājas ir ceļā. Es aizdomājos, tikai aizdomājosm jo stāstīt par manu ticēšanu/neticēšanu astroloģijai ir bezjēdzīgi, par šiem vārdiem, ka man labi ir vienai un nepārtrauktā kustībā.

fi-1
Pērnava. Labs rīts.

Vienai. Kā tas ir – būt vienam? Cilvēks nekad nav viens, vai ne? Par šo daudzi dižgari ir prātojuši, par to, ka pilsētā starp daudzām sejām cilvēks ir visvientuļākais, par to, ka cilvēkam pietiek ar vienu citu cilvēku, lai meža vidū uzburtu metrapoli. Tā jocīgi ar to vienbūšanu. Varbūt tas, ko man teica, bija domāts, ka nemīlēšu rēķināties ar cietiem, jo es tā daru. Jā, tas noteikti bija domāts tā. Tomēr, vēl jau var gadīties, ka tas teikts par sajūtām, kas mani pavada (vai ne Austra? Dmitrij?).

fi-3
Viesnīca. Jauno māju gaismiņas.

Ceļā. Ak, jā. tā tas ir. Es mīlu būt kustībā, es mīlu ilgi neuzkavēties vienā  vietā, arī vienā sirdī. Bet Tev tā nav? Tā niecīgā rutīna, kas progresē ģeometriskā progresijā un tās pašas sejas ar saviem netikumiem un problēmām, kas arvien vairāk kļūst par tavām problēmām? Brrr. Ceļā, kustībā un ar pārsteiguma elementu.

fi-2
Skats pa logu. Joprojām tikai es.

Pārsteigums. Esot kustībā, nekad nevari būt pārliecināts par nākamo pagriezienu. Tieši tāpēc man šobrīd ir 3 datora lādētāji. TRĪS!!! Aizmirsu datora lādētāju ļoti svarīgā braucienā uz somu zemi. Nopirku divus – automašīnai un parasto. Tas ir tas pārsteigums, kas pieradina vairāk kā adrenalīns. Tie ir tie nieciņi, kas atgādina par dzīvi, par mainīgumu un…

fi-4
Skats pa logu patiesais. Mājupceļš.

un par to, ka viss ir paša rokās. Iespējas, izdevības un pavērsieni. Par iespējām un to izmantošanu es Tev pastāstīšu apmēram 28.maijā. Labi? nu, varbūt 6. jūnijā, bet tad es nebūšu pie skaidra prāta.

Tu man patīc, ja ļaujies.

 

Elopojot, mīlot, un esot ceļā

Linda

P.S. sezona nekad nebaidzas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *